Síň slávy
Naši šampióní

Výsledky pro rok 2016



Upozorňujeme, že jsou k vyzvednutí ceny pro vítěze v kreslení.

Jmenovitě pro :    Eduard Hybler

                               Alžběta Mackanič

Ceny je možno vyzvednout v prodejně  Autodíly na ulici 1. máje 260.



KONEČNÝ  ŽEBŘÍČEK   GRAND PRIX

(na základě bodů nasbíraných v průběhu celé Hafiády):

1. místo - č. 10 Peggy a Martin Doležal z týmu Veroniky Višvaderové
2. místo - č. 18 Cuckoo Body Soft a Barbora Sikorová
3. místo - č. 11 Grace z Jukasu a Veronika Višvaderová
4. místo - č. 31 Tlapka a Eva Šišoláková
5. místo - č. 36 Akim a Veronika Kozubková

KARNEVAL - o nejlepší masku (společná cena poroty a diváků):
1. místo - č. 35 Eva Kovácsová a Joey (mimoni)
2. místo - č. 63 Jana Kodrlová a Honey
3. místo - č. 31 Eva Šišoláková a Tlapka (mafiáni)
4. místo - č. 94 Karolina Madzia a Dasty (uklízečka a smeták)
5. místo - č. 7 Alexandra Staniová a Amy (sběrači dýní)

STEZKA NÁSTRAH (hodnocení na základě času):
1. místo - č. 10 Peggy a Veronika Višvaderová
2. místo - č. 11 Grace z Jukasu a Veronika Višvaderová
3. místo - č. 32 Mia a Nikol Folwarczná
4. místo - č. 26 Dasty a Veronika Veru Machačová
5. místo - č. 25 Max a Pavla Chromčáková, č. 29 Vexi a Natálie Jadamusová

MISS-MISTER SYMPATIE (cena diváků):
1. místo - č. 55 Jessie (Lukáš a Adéla Kawulokovi)
2. místo - č. 31 Tlapka (Eva Šošoláková)
3. místo - č. 36 Akim (Veronika Kozubková)
4. místo - č. 74 Alisha von Chicostein (Agnes Nogová)
5. místo - č. 30 Kessy (Šárka Búdová)

NEJMILEJŠÍ ŠTĚNĚ (cena diváků):
1. místo - č. 91 Coudy (Diana Válková)
2. místo - č. 95 Meggi (Markéta Schindlerová)
3. místo - č. 99 Brix (Adéla Stonavská)
4. místo - č. 100 Rolfi (Natalie Konderlová)
5. místo - č. 98 April (Jana Kodrlová) a č. 97 Garth Brooks (Tereza Demlová)

SKOK PRO NĚCO (hodnocení na základě času)
malí pejsci - 1. místo - č. 28 Sendy (Saskia Krell)
střední pejsci - 1. místo - č. 45 Asta (Simona Kučerová)
velcí pejsci - 1. místo - č. 10 Peggy (Veronika Višvaderová)

FREESTYLE (cena poroty)
1. místo - č. 36 Akim a Veronika Kozubková
2. místo - č. 18 Cockoo Body Soft a Barbora Sikorová
3. místo - č. 7 Amy a Alexandra Saša Staniova
4. místo - č. 32 Mia a Nikol Folwarczná
5. místo - č. 74 Alisha von Chicostein a Agnes Nogová

MOJE  POSLUŠNÁ  SMEČKA ( cena poroty)

1.místo - Veronika Višvaderová + Peggy a Grace z Jukasu

2.místo   - Denisa Kaňoková + Agatha, a Dasha, a Henessy  Moravia Devil                          3.místo   -  Diana Válková + Coudy a Sheila

4. místo -   Simona Válková + Shorty a Baddy

5. místo -  Viktorie Miturová + Bady a Mia


PODOBA PES-PÁN (cena diváků)
1. místo - č. 74 Alisha von Chicostein a Agnes Nogová
2. místo - č. 44 Argo a Lenka Koňaříková
3. místo - č. 31 Tlapka a Eva Šišoláková
4. místo - č. 59 Rony a Zuzana Kukučová
5. místo - č. 60 Shorty a Simona Válková, č. 94 Dasty a Karolina Madzia

MLADÝ CVIČITEL
kategorie do 10 let:
1. místo - č. 55 Lukáš Kawulok a Jessie
2. místo - č. 100 Natalie Konderlová a Rolfi
3. místo - č. 68 Darina Kufová a Tesina

kategorie 10-15 let:
1. místo - č. 69 Dominik Dudys a Zaira Madeleine Kelčský poklad
2. místo - č. 18 Barbora Sikorová a Cuckoo Body Soft
3. místo - č. 11  Martin Doležal z týmu Veroniky Višvaderové a Grace z Jukasu
4. místo - č. 1 Adéla Janeczková a Max
5. místo - č. 10 Martin Doležal z týmu Veroniky Višvaderové a Peggy

TOP čistokrevňák - malá plemena (cena poroty):
1. místo - č. 98 April (Jana Kodrlová)
2. místo - č. 100 Rolfi (Natalie Konderlová)
3. místo - č. 12 Caramelo Jantar Moravy (Klára Sněhotová)
4. místo - č. 18 Cuckoo Body Soft (Barbora Sikorová)
5. místo - č. 15 Roxy (Vanessa Marková)

TOP čistokrevňák - velká plemena (cena poroty):
1. místo - č. 2 Armiee of Silesian Weim (Libor Ščasný)
2. místo - č. 99 Brix (Adéla Stonavská)
3. místo - č. 36 Akim (Veronika Kozubková)
4. místo - č. 10 Peggy (Veronika Višvaderová)
5. místo - č. 44 Argo (Lenka Koňaříková)

O nejvoříškovatějšího voříška - malí pejsci (cena poroty):
1. místo - č. 33 Jessika (Kristýna Kouřilová)
2. místo - č. 28 Sendy (Saskia Krell)
3. místo - č. 66 Sesi (Martina Nádvorníková)
4. místo - č. 42 Nela (Karin Janíková)
5. místo - č. 1 Max (Adéla Janeczková)

O nejvoříškovatějšího voříška - střední a velcí pejsci (cena poroty):
1. místo - č. 62 Sorbon (Dominik Volný)
2. místo - č. 25 Max (Pavla Chromčáková)
3. místo - č. 35 Joey (Eva Kovácsová)
4. místo - č. 31 Tlapka (Eva Šišoláková)
5. místo - č. 16 Baddy (Simona Válková)