Haficross přihláška

Milý závodníku,

jsme rádi, že tě můžeme přivítat na našich stránkách a doufáme, že se letos s Hafiádou proběhneš! Nejde jen o výkon, ale také o dobrý skutek a věříme, že především také zábavu.

Před vyplněním přihlášky si prosím přečti pár informací.

KDO BĚŽÍ HAFICROSS ( lhostejno, kterou trať), a zaplatí poplatek 300,- kč, může se zúčastnit i jiných soutěží na Hafiádě, a to bez dalšího poplatku.

Přihlášky musí být ovšem dvě, jedna na Haficross, druhá na klasické disciplíny - obě předem přes internet, a platba na účtu do 22.8.2022. na přihlášce do klasických disciplín musí být poznámka " Haficrossař" - a stejná poznámka i u platby na účet ( jako zpráva pro příjemce).

Běh se koná 28. 8. 2022, startujeme mezi 8:00 - 9:00, k prezenci se můžete dostavit mezi 7:30 - 9:00.

Startovné činí 300 Kč a celá tato částka půjde v plné výši na pomoc útulkům  a spolkům starajícím se o  zvířátka.

Máme pro tebe na výběr připraveny dvě trati, které se liší svou náročností:

1) " Haficross aneb zdolej Prašivou" - náročnější trať vhodná pro ty, kteří

mají trochu natrenováno, nebo to chtějí pojmout jako výzvu. S ohledem na zdraví pejsku je tato kategorie určená pouze pro dospělé psy. Přikládáme ke stažení mapku ve formátu pdf a jpg. A soubor gpx pro vaše chytré telefony a hodinky.

2) "Dvě nohy a čtyři tlapky běží pro útulky" - nenáročný terén, vhodný pro netrenované účastníky, trať se dá projít i procházkou s dětmi,

Náročnější trať bude  mít zhruba  8- 9 km,  ta méně náročná  5 - 6  km.

Děkujeme za Tvou pozornost a těšíme se na Tebe!


Přihlášky na Haficross 2022 jsou již uzavřeny.

Bude možno se ještě přihlásit na místě, avšak jen do naplnění limitu účastníků.  Zájemci o dodatečné přihlášení musí být na místě do 8 hodin.

Děkujeme za pochopení.