Fotosoutěž 2022

Na téma "Fotka do rámečku"

Pravidla fotosoutěže, kde podtitul zní:

" JAK  ŠEL  ČAS ".

Fotky by měly obsahovat změny v čase, mohou to být krátké časové úseky, nebo i změny v delším čase a  prostoru. Klidně např. štěně, dospělý pes, senior. Nebo pes vstupuje do vody, plave, pak se otřepe. Kreativitě se meze nekladou.

1) Soutěž je otevřená pro každého.

2) Počet snímků na jednoho soutěžícího je 3 - 5, kdy nebude hodnocená pouze jedna fotka, ale celá série fotek jako celek.

3) Soutěžní fotografie zasílejte do 15. 8. 2022. Budeme však moc rádi, když s námi budete sdílet zážitky a chvíle s Vašími mazlíčky kdykoli během roku na instagramu _hafiada, ve facebookové skupině a na stránce Hafiáda nebo na mailu hafiada@seznam.cz

4) Fotografie zasílejte na adresu ve formátu A4:

Renata Bieleszová

Slezská 739

739 61 Třinec

4) Do soutěže budou přijaty pouze fotografie v rozumné kvalitě. Také pro sdílení fotek v elektronické podobě se můžete držet přibližně následujících parametrů: digitální fotografie by měla mít minimální velikost 1 600×1 200 pixelů, maximální velikost jednoho souboru 5 MB, formát JPG či PNG.

3) Fotografie přihlášené do soutěže nesmějí obsahovat prvky z více fotografií (fotomontáž) a nesmějí pozměňovat skutečnost. Fotomontáže, koláže nebo jinak upravené fotografie budou ze soutěže vyřazeny. Povolena je pouze minimální úprava barevnosti a jemné doostření.